Колектив Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України» долучився до чергового збору коштів на спорядження для військових, який успішно завершено! За результатами збору закуплено та передано військовим одного з підрозділів, який виконує бойові завдання безпосередньо на передових позиціях у Донецькій області, цифровий приціл нічного бачення.
![](https://www.iepd.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-2-1024x567.jpg)
Разом до Перемоги!
![](http://www.iepd.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-2-788x1024.jpg)