01 лютого 2024 року відбулось голосування щодо обрання Уповноваженого представника здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та докторантів Інституту.
В голосуванні взяло участь 24 особи, що складає 77,4 % здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії (денної форми навчання) та докторантів Інституту, які не перебувають в академічній відпустці.
Шляхом рейтингового голосування Уповноваженим представником здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та докторантів Інституту на 2024-2025 роки обрано здобувача вищої освіти ступеня доктора філософії Радченко Данііла Володимировича.
![](https://www.iepd.kiev.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7360.jpg)