Директор Інституту, член-кореспондент НАН Володимир УСТИМЕНКО, заступник завідуючого відділу Тетяна ГУДІМА, старший науковий співробітник Антон СОШНИКОВ та здобувачі вищої освіти ступеня доктора філософії: Дмитро КУЦЕВОЛ, Дмитро ЯКУШОВ, Геннадій НЕСТЕРОВ, Олександр ОСІНСЬКИЙ, Вадим ХАРЧУК, Антон ЧЕРНОВСЬКИЙ, Роман САВЧЕНКО, Андрій ПОГУРЕЛЬСЬКИЙ, Юлія ЄРШОВА, Владислав КАМИШАНСЬКИЙ, Олексій КОБЕЦЬ взяли участь упідвищенні кваліфікації на тему: «Перемога України у російсько-українській війні: психосоціальний вимір».
Підвищення кваліфікації було організовано на освітньому майданчику Української школи архетипіки і Університету менеджменту освіти.
![](https://www.iepd.kiev.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7372-1024x724.jpeg)
![](https://www.iepd.kiev.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7411-1024x723.jpeg)
![](https://www.iepd.kiev.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7378-1024x724.jpeg)