12 лютого 2024 року пройшов воркшоп на тему: «Використання генеративного штучного інтелекту в повсякденному житті» (спікер – Михайло ПАЦАН).
На воркшопі учасники мали можливість дослідити основи штучного інтелекту та його практичне застосування, реальні кейси використання ШІ для створення тексту, голосу, музики, зображень і відео.
Спікер поділиться своїм практичним досвідом створення GPT – персонального чат-бота на основі ChatGPT.
В воркшопі взяли участь: к.ю.н. Антон СОШНИКОВ та здобувачі вищої освіти ступеня доктора філософії Інституту Данііл РАДЧЕНКО, Юлія ЄРШОВА, Вадим ХАРЧУК, Олексій КОБЕЦЬ та інші.
Довідка. Михайло ПАЦАН – інвестор, підприємець, експерт з міжнародних фінансових ринків та криптовалют, фінансовий радник. Засновник Web3-університету професій майбутнього «Learn to Earn Global». Засновник блокчейн-платформи «Amsets». З 2014 по 2016 рік навчався в Університеті Массачусетса та Стенфордському університеті. У 2021 році разом із партнерами продав інвестиційний додаток одній із найбільших Fin-tech компаній України.
![](https://www.iepd.kiev.ua/wp-content/uploads/2024/02/certificate-workshop-using-generative-artificial-intelligence-in-everyday-life-michael-patsan-65c4cbb77ad58a83910378f2-1-1024x724.png)