12 березня 2024 року відбулось чергове засідання Ради внутрішньо переміщених осіб при Київській міській державній адміністрації.
![](https://www.iepd.kiev.ua/wp-content/uploads/2024/03/432248055_1664524057410649_201997649975277750_n.jpg)
На засіданні були присутні: представники профільних підрозділів Київської міської державної адміністрації, районних в м. Києві державних адміністрацій, Міністерства соціальної політики України, Національної соціальної сервісної служби. Також у засіданні взяв участь старший науковий співробітник Інституту, кандидат юридичних наук Антон СОШНИКОВ, як член Ради внутрішньо переміщених осіб.
![](https://www.iepd.kiev.ua/wp-content/uploads/2024/03/432218716_1664524047410650_9150116369135565919_n-1.jpg)
![](https://www.iepd.kiev.ua/wp-content/uploads/2024/03/432244631_1664524050743983_6354095801043374343_n.jpg)
Під час зустрічі обговорили наступні питання: щодо реалізації у 2023 році Міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» та заходи щодо її виконання у 2024 році; щодо проєкту адвокаційної кампанії «Щодо прийняття місцевої програми підтримки внутрішньо переміщених осіб», а також реалізація у 2023 році заходів на виконання Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2025 року та заходів, запланованих на 2024 рік та інше.
![](https://www.iepd.kiev.ua/wp-content/uploads/2024/03/432277747_1664524054077316_1727171135472713747_n-1024x1024.jpg)